Česká značka

Fruktalis – Česká republika

 Jsme ryze česká značka se sídlem v Kutné Hoře. Podstatnou část naší práce však vykonáváme v Pardubicích. Náš tým je malý. Jsme tým mladých přátelských lidí. Máme nadšení pro zdravý životní styl, vaření, umění, sport… Každý z nás je jiný, ale spojuje nás zájem o to, jak žijeme, co jíme, jak trávíme čas a jak pečujeme o sebe a své blízké.  To byl náš motiv pro založení brandu Fruktalis.

 

Brand Fruktalis jsme vybudovali pro své zákazníky, naši rodinu a přátelé. Našim cílem bylo vytvořit příjemné a  ideální podmínky pro rozhodování, požitek a efekt v oblasti zdravých a přírodních surovin. Naše zaměření jsou především konopné produkty, funkční houby, superpotraviny a konopná kosmetika. Vybrali jsme takové složení produktů, ve které pevně věříme, jsme nadšení pro jejich funkci a které si zaslouží více pozornosti veřejnosti. Konopí, funkční houby a superpotraviny budeme i nadále rozvíjet, inovovat a rozšiřovat jejich řady. Do budoucna máme v plánu přivést do naší rodiny produktů i mořské řasy. Na jejich představení se opravdu těšíme.

 

Multikulturní věda:

 Ačkoli je brand Fruktalis česká značka, naše spolupráce sahá do různých zemích po Evropě. Zastáváme filosofii, že není možné, aby jeden výrobce mohl mít 100% výrobků TOP kvality. Z naší praxe známe, že každý výrobce má své top produkty, aby měl konkurenční výhodu. Jeden má lepší konopnou kosmetiku, jiný zase CBD oleje a další zase inhalační pera. Každý má jiné technologie, jinou vědu a specifické zaměření. Proto jsme se rozhodli věnovat náš čas analýze a vybrat nejvhodnější výrobce, od kterých jsme si vytáhli jejich TOP produkty. Pro nejlepší řešení jsme nehledali jen na českém trhu, ale po celé Evropě. Aktuálně máme výrobce z Nizozemska, Polska, Slovinska a České republiky). Tyto výrobci se řadí mezi špičku v oboru ve svých zemích. I tady máme plány rozšířit naši spolupráci s výrobci ze zemí Francie, Rakousko, Německo a Belgie a Španělsko.

 

Shrnutí:

 Brand Fruktalis je česká značka s českými majiteleli. Filozofií Frakutalisu je multikulturní věda. Více výrobců z různých zemí ( Nizozemsko, Polsko, Slovinsko, Česká Republika ). Veškeré výrobky jsou plně certifikované. Portfolio výrobků tvoří přírodní produkty (konopí, funkční houby, superpotraviny, přírodní kosmetika). Firemní hodnoty kladou důraz na kvalitu, prémiovost a ověřenou kvalitu za lidové ceny. Rozšíření stávajících produktů, jejich neustálá inovace, nové odvětví výrobků, rozšíření multikulturní spolupráce a především důraz na udržitelnost planety je cíl, kterým si Fruktalis bude ubírat v následujících letech. Více informací v sekci O nás.

Zpět do obchodu