Ekologické produkty

Ekologie

 

Udržitelnost:

Jak vyvážit růst ziskového podnikání a ochranu naší planety je jednou z našich největších výzev.

Zastáváme postoj, že když je to dobré pro planetu, je to dobré pro naše podnikání, a skutečně se domníváme, že můžeme být efektivní platformou pro inspirování, vzdělávání a přinášení pozitivních změn do světa.

Máme zájem o spolupráci s partnery, kteří sdílejí naši vizi odpovědného růstu s co nejmenším dopadem na planetu.

 

 

Výroba:

Konopí používané při výrobě našich produktů pochází pouze z ekologických plodin. Rostliny jsou pěstovány bez použití umělých hnojiv, plodiny jsou sklízeny ručně a pečlivě vybírány. Naše oleje a kosmetika jsou vyráběny superkritickou extrakcí CO2. Jedná se o metodu šetrnou k životnímu prostředí, která zajišťuje získání těch nejčistších rostlinných extraktů, aniž by byla ohrožena kvalita.

Konopí je víc než jen rostlina, která produkuje CBD, je to jedna z nejužitečnějších a nejcennějších rostlin, jaké kdy na naší planetě existovaly. Semena a vlákninu lze zpracovat tak, aby byly ekologicky šetrné alternativy k moderním potřebám, jako je beton, plasty, paliva a textil, které se všechny řadí k nejvíce znečišťujícím průmyslovým odvětvím v historii.

Jedním z důvodů, proč se konopí tak úspěšně rozšířilo po celé planetě, je ten, že jde o relativně snadnou plodinu na pěstování. Neříká se tomu bezdůvodně plevel. Plodina může prosperovat ve vysoce nehostinném půdním prostředí, bez velkého množství vody a bez potřeby škodlivých pesticidů. Tato skutečnost nás nejen inspiruje k výrobě našich produktů z konopí, ale také k podpoře jeho pěstování a dalšího využití.

 

 

Produkty:

Naše superpotraviny splňují nejvyšší kvalitativní standardy a jsou certifikovány jako organické a ekologické. Všechny naše konopné kosmetické produkty můžeme označit za přírodní a veganské, s výjimkou CBD balzámu (přírodní, ale ne veganský). Suroviny použité ve výrobě pochází z pěstování bez pesticidů, syntetických hnojiv, čistírenských kalů, geneticky modifikovaných organismů či ionizujícím zářením.

Ačkoliv máme některé produkty jako například Gummies bonbóny a organické houby v nádobě vyrobené z plastu (kvůli vládním regulacím), pracujeme na udržitelnějším řešení. Neustále se snažíme o co největší udržitelnost balení našich produktů a proto pracujeme na řešení v podobě skleněných nádob.

 

 

 

Balení:

Balíme pomocí recyklované a recyklovatelné lepenky a naše zásilky balíme do biologicky rozložitelných obalů. Nepoužíváme plastové výplně ani bublinkové fólie. Naše obaly Gumídků a organických hub lze také recyklovat se zbytkem vašeho domovního odpadu.

 

 

Každý den se hodláme zlepšovat, inovovat a dodržovat jasně nastavené cíle, abychom pro vás a přírodu našli vždy to nejlepší řešení.

 

 

Zpět do obchodu