O NÁS

 

O nás:

Jsme tým mladých přátelských lidí, kteří milují život. Máme nadšení pro zdravý životní styl, vaření, umění, sport… Každý z nás je jiný, ale spojuje nás zájem o to, jak žijeme, co jíme, jak trávíme čas a jak pečujeme o sebe a své blízké. Společně s našimi pěstiteli, výrobci a partnery se chceme stravovat cestou ke zdravější kultuře a životnímu stylu potravin prostřednictvím přírodních a rostlinných složek​. To znamená pracovat s rostlinnými a přírodními složkami, které nejsou chemicky vyráběné a nejsou nadměrně zpracovány, ani neztratily nutriční vlastnosti a především jsou šetrné k životnímu prostředí a naší planetě. Naši společnost jsme postavili na hodnotách respektu, kvality, dokonalosti, závazku, integrity, laskavosti a udržitelnosti.

  

Fruktalis.cz

Brand Fruktalis jsme vybudovali pro své zákazníky, naši rodinu a přátelé. Našim cílem je vytvořit příjemné ideální podmínky pro vaše rozhodování, požitek a efekt. To vše za pomocí ověřené kvality certifikovaných výrobků, dostupnými a pravdivými informacemi na našem blogu a našim lidským přístupem. Spolupracujeme s výrobci z různých zemí ( Nizozemsko, Polsko, Slovinsko, Česká Republika ). Pečlivě jsme vybrali naše partnery, kteří jsou špičky ve svém oboru v daných zemích, jelikož věříme, že multikulturní věda je nejlepší způsob, jak dosáhnout kvalitních funkčních produktů. Díky různým zkušenostem, vývoji, metod a kultur máme jedinečné složení produktů a možností.

 

Naše Mise:

Chceme vytvořit pozitivní image, kterou si konopí, funkční houby a další rostlinné látky zaslouží pro své zdravotní přínosy. Chceme pomoci lidem zlepšit a udržovat zdravý životní styl za pomocí doplňků stravy, obohacených potravin, přírodní kosmetiky a doplňků stravy, jejíchž výroba je pro planetu dlouhodobě udržitelná. Tak, jako věříme přírodě my, je naší misí se o to podělit s ostatními.

 

Naše vize:

 Každý den se hodláme zlepšovat, inovovat a dodržovat jasně nastavené cíle, abychom pro vás zajistili vždy maximální uspokojení.

 

Multikulturní věda. Postupem času chceme mít mezi našimi obchodními partnery výrobky z celé Evropy (Rakousko, Švýcarsko, Německo, Itálie, Francie). Vždy budeme pečlivě vybírat ty nejlepší partnery v daných zemích tak, aby splňovali naše kritéria.

Udržitelnost planety. Jak vyvážit růst ziskového podnikání a ochranu naší planety je jednou z našich největších výzev. Máme zájem o spolupráci s partnery, kteří sdílejí naši vizi odpovědného růstu s co nejmenším dopadem na planetu. Zastáváme postoj, že když je to dobré pro planetu, je to dobré pro naše podnikání, a skutečně věříme, že se můžeme stát účinnou platformou pro inspirování, vzdělávání a vytváření pozitivních změn

 

Zpět do obchodu