Goji bobule 500g BIO

Představujeme vám naše GOJI BOBULE. Vysoce výživný a chutný zdroj vitamínů, minerálů a antioxidantů, který vám dodá energii, posílí imunitu a zlepší kvalitu pleti.

Skladem
139 Kč 139 Kč / 500 g
Kategorie: SUPERPOTRAVINY
Hmotnost: 0.5 kg

✅Posilujte vaši imunitu

✅Zlepšuje kvalitu pleti:

✅Podporuje hubnutí:

✅Obsahuje všechny důležité živiny

 

DÁVKOVÁNÍ:

Kustovnici lze konzumovat bez úprav, nebo jako výborný přirozeně sladký čaj Goji zalijeme horkou vodou a necháme 10 minut louhovat .Také si ji můžete přidat do cereálií, jogurtu, rýže, koláčů, nebo ovocných koktejlůIdeální denní konzumace je 10 až 20 g sušených plodů.

 

Upozornění:

Skladujte na temném, chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Goji semínka neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 #ShowMore#

Gojiberry, česky Kustovnice čínská je superpotravina, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Plody Goji se v Číně jedí již více než 2000 let a jsou součástí čínské tradice. Pravidelná konzumace Goji přispívá k posílení imunity, zlepšení kvality pleti, pomůže nám při hubnutí a říká se, že má dokonce schopnost prodlužovat život! Plody Goji jsou vynikajícím zdrojem vitamínů a minerálů. Goji bobule obsahují spoustu vitaminů, minerálních prvků, antioxidanty, 5x více vitaminu C než pomeranč, 21 stopových prvků. Důležité jsou také sacharidy – až 95 % plodu je tvořeno jednoduchými cukry, tedy je to superpotravina s nízkým glykemickým indexemStopové prvky, karotenoidy, 18 druhů aminokyselin včetně 8esenciálních, beta-sitosterol a 5 karotenoidů. Goji patří mezi nejbohatší zdroj karotenu v rostlinné říši. Bílkoviny a tuky jsou také součástí plodů goji.

 

Proč si vybrat právě GOJI SEMÍNKA od Fruktalis? Zde jsou 4 přesvědčivé důvody:

1. Posilujte vaši imunitu: Goji semínka jsou bohaté na vitamín C, který je klíčový pro posílení imunitního systému a ochranu před nemocemi.

2. Zlepšuje kvalitu pleti: Díky obsahu karotenoidů a antioxidantů podporují Goji semínka zdravou pleť a pomáhají bojovat proti stárnutí.

3. Podporuje hubnutí: Goji semínka mají nízký glykemický index a obsahují jednoduché cukry, které vám dodají energii bez zbytečného přibírání na váze.

4. Obsahuje všechny důležité živiny: Goji semínka obsahují 18 druhů aminokyselin, 21 stopových prvků, 5 karotenoidů a mnoho dalších vitamínů a minerálů, které potřebujete pro optimální zdraví.

 

 

Klíčové vlastnosti:

Vitamín A, Vitamín C, Vláknina, Železo, Zinek, Antioxidanty

 

Vitamín A -je vhodný pro udržení zdravého zraku a správné funkce imunitního systému. Goji semínka jsou vynikajícím zdrojem tohoto vitamínu, který hraje důležitou roli v udržování zdravý, sliznice a očí.

Vitamín C -je dalším klíčovým prvkem v Goji semínkách. Tento vitamín pomáhá bojovat proti stresu a posiluje imunitní systém. V kombinaci s antioxidanty, které jsou také přítomny v semínkách Goji, pomáhá vitamín C bojovat proti volným radikálům a potenciálně nebezpečným toxickým látkám.

Vláknina - je dalším důležitým prvkem obsaženým v Goji semínkách. Tento prvek pomáhá trávicímu systému a může snížit riziko řady onemocnění, včetně cukrovky a srdečních chorob.

Železo - je nezbytným minerálem, který pomáhá při tvorbě červených krvinek a transportu kyslíku do buněk těla. Goji semínka jsou vynikajícím zdrojem železa a mohou pomoci při prevenci anémie a dalších onemocnění spojených s nedostatkem tohoto minerálu.

Zinek - je dalším minerálem obsaženým v Goji semínkách. Tento minerál pomáhá ke zdravému chodu imunitního systému a také s hojením a zlepšením zdraví.

Antioxidanty - jsou dalším klíčovým prvkem v Goji semínkách. Tyto látky pomáhají tělu bojovat proti volným radikálům a ochraňují buňky před poškozením. To může pomoci při prevenci řady onemocnění, včetně rakoviny, srdečních chorob a Alzheimerovy choroby

 

 

Složení:

100 % Goji bobule

 

Výživové údaje na 100 g:

energetická hodnota:                       1260kJ / 301 kcal

tuky:                                                               1,79     g

 z toho nasycené mastné kyseliny:              0,4       g

sacharidy:                                                      49,3     g

z toho cukry:                                                 39,3     g

bílkoviny:                                                       12,6     g

vláknina                                                         14        g

Sůl:                                                                 0,94     g

 

 

 

 

                       

 

 

Zpět do obchodu