Konopná Matcha tea - 20 g

Konopná matcha je fantastickým doplňkem vašeho jídelníčku. Tato lahodná čajová směs obsahuje prášek z ručně sbíraných konopných listů, které poskytují zdravou a přírodní cestu k relaxaci a odpočinku.

 

Silný antioxidační účinek

Podpora zdravého srdce

Prospěšný pro trávicí systém

Zlepšení nálady a soustředění

Podpora zdravého metabolismu

Skladem
99 Kč 99 Kč / 20 g
Kategorie: KONOPNÝ SVĚT
HEMP MATCHA lékovka
Výprodej

 

  •  obsahuje fytonutrienty
  •  bohaté na omega-3 a -6 kyseliny
  •  prášek z ručně sbíraných konopných listů
  •  snadno se přidává do smoothies, snídaní, kaší
  • Objem: 20g, cca 15 porcí

 

 

POPIS 

Konopnámatchateaje zdravý nápoj, který kombinuje blahodárné účinky konopí s fytonutrienty. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají zdravou a přírodní cestu k relaxaci a odpočinku.

Konopná matcha tea obsahuje aminokyseliny, vlákninu, minerály, vitamíny a mnoho antioxidantů. Díky vysokému obsahu antioxidantů je konopná matchatea mnohem prospěšnější než běžné čaje. Studie ukazují, že má nejvyšší antioxidační účinek ze všech čajů. Hlavní účinné látky jsou polyfenoly, včetně katechinů a epigalokatechin galátu (EGCG). EGCG má silné protizánětlivé a protirakovinné účinky a jeho antioxidační účinek je téměř 100krát silnější než vitamin C. Kromě toho má EGCG mimořádně příznivý účinek při prevenci kardiovaskulárních onemocnění, včetně aterosklerózy.

 

 

 

 

 

 

 

 Způsob přípravy: 

Je důležité správně připravit nápoj. Doporučená teplota je 80-90 stupňů Celsia. Pokud je teplota příliš vysoká, konopnámatcha nemusí chutnat a připraví vás o prospěšné látky. Konopnou matchu lze navíc jíst s kaší, jogurtem nebo smoothie.

Jednu čajovou lžičku konopné matchy se doporučuje rozmíchat ve 200 ml vody. Jelikož je konopná matcha hrubomletá, doporučujeme na přípravu čaje používat sítko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V čem je konopná matcha výjimečná?

 Silný antioxidační účinek: Konopná matcha tea je velmi bohatá na antioxidanty, zejména na polyfenoly, které mají silný protizánětlivý a protirakovinný účinek.

 Prospěšný pro trávicí systém: Obsahuje mnoho vlákniny, která pomáhá podpořit zdraví trávicího systému a správnou funkci střev.

 Zlepšení nálady a soustředění: Konopná matcha tea obsahuje aminokyselinu L-theanin, která může zlepšit náladu a podpořit soustředění. Může také pomoci snížit úzkost a stres.

 Konopná matcha je také vhodná pro lidi, kteří hledají alternativní kávu, která jim pomůže zůstat aktivní a plní energii po celý den.

 Podpora zdravého srdce: Díky svému obsahu EGCG, který je známý pro svůj příznivý účinek v prevenci kardiovaskulárních onemocnění, včetně prevence aterosklerózy, může konopná matcha tea podporovat zdraví vašeho srdce.

 

 

Upozornění:

Přípravek nemohou užívat těhotné ženy a kojící matky. Doplňky stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy. Pestrá strava a zdravý životní styl jsou základem pro správné fungování organismu. 

Skladujte při pokojové teplotě, v suchu, mimo dosah malých dětí. 

 

Zpět do obchodu